ilość wizyt

Przedszkole nr 14 w Lublinie

Życzenia Świąteczne

18.12. 2014 Spotkanie opłatkowe

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i wspólnego kolędowania.

Dzień 18 grudnia 2014 r. w naszym przedszkolu był „bardzo ciepły”. To właśnie w tym dniu odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyły dzieci, zaproszeni goście i pracownicy.

Wszystkich  serdecznie przywitała pani dyrektor Anastazja Dorota Minik. Następnie Ksiądz wprowadził obecnych w świąteczny okres. Po części oficjalnej spotkania nastąpiło dzielenia się opłatkiem i składanie życzeń.

W nastrojowo udekorowanej sali, w scenografii bożonarodzeniowej stajenki oraz przy brzmieniu pięknych  kolęd i pastorałek rozpoczęły się Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy „Motylków”

Wszystkim  gościom dziękujemy za przybycie i życzymy spokojnych, rodzinnych i  pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, oraz pomyślności w Nowym 2015 Roku!

II Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek - Lublin 2014

W dniach 11 i 12 grudnia w Domu Kultury "LSM", ul. Wallenroda 4a odbył się  II Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pt." Lulajże Jezuniu".

Przegląd zorganizowało Przedszkole nr 85 oraz filia nr 35 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego.

W ciągu dwóch dni imprezy na scenie wystąpiło w sumie 120 dzieci.

Nasze przedszkole reprezentowała Ola z gr. IV " Motylki".

Ola zaprezentowała utwór pt." Mroźna cisza".

05.12.2014 Bajka muzyczna "O krasnoludkach i sierotce Marysi"

Dzisiaj, z okazji Mikołaja uczestniczyliśmy w spektaklu muzycznym dla dzieci - "O krasnoludkach i sierotce Marysi". Bajka o perypetiach Sierotki Marysi i jej niesfornych gąsek, o uczynnych krasnoludkach, przebiegłym Lisie Sadełko i utalentowanym Półpanku to doskonała propozycja na spędzenie grudniowych dni. W Sali Kongresowej , gdzie odbywało się przedstawienie spotkaliśmy również Mikołaja, z którym mogliśmy wykonać pamiątkowe zdjęcie.